karton poşet

Karton Poşet

Ülkemizde belirli mecralarda kullanılmaya başlanan Karton poşet zamanla yaygınlaşmış şu anda popüler olma yolunda hızla ilerlemektedir. Yoğun kullanım sebepleri aslında açık olan bu poşet türü dünyada da en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kimyasal bir özelliği olmayan, plastik hammaddesi olmayan ve doğaya zararsız olan bu poşetler ülkemizde bu özelikleri nedeni ile tercih edilmektedir. Taha Ambalaj tüm poşetler üzerine her türlü istediğiniz baskıyı yapabilmekte kullanımınıza sunmaktadır.

Karton Baskılı Poşet üreticisi taha ambalaj

Neden Baskılı Karton Poşet?

İmaj açısından son derece etkili bir poşet kullanım modelidir. kaliteli bir his yaratır ve müşterilerinize değer verdiğinizi gösterir. Üzerine baskı olması nedeni ile daha da etkili bir kullanıma bürünür. Karton poşet bilinçli müşteriler tarafından son derece kabul görür ve size artı puan yazdırır. Firma imajınızı bu nedenle üst seviyelere çıkarır. Baskılı poşet kullandıysanız plastik olması nedeni ile daha düşük maliyetlerle sahip oluyordunuz ancak karton poşetlerin onlara göre maliyeti biraz daha fazla olsada bunu uzun vadede amorti edebilmektedir. İstanbul baskılı poşet kullanımında en önde gelen ilerimizden biridir. Genelde ürün fiyatı yüksek olan grupların yada markasına değer veren firmaların tercih ettiği poşet modelidir.

Karton Poşetin Kullanım Alanları

Karton poşet birbirinden bağımsız neredeyse her sektörde kullanılabilir poşet çeşitleridir. Ancak daha sık ilgi gösteren bir kaç sektörü sizleri paylaşıyoruz. Öncelikle giyim markaları araşında çok sık kullanılmaktadır. Popüler olan giyim markaları yüksek bütçeli alımlarda genelde karton poşet kullanımı ile farkını göstermektedir. Ulusal ve Global anlamda bir çok giyim markası bu poşetleri tercih etmektedir. Ayakkabı mağazaları arasında da hayli kullanımı fazladır. Ülkemizdeki saygın ayakkabı markalarıda müşterilerine bu poşetleri sunmaktadır. Takı, Kuyumcu ve mücevherat sektöründe de bu poşetler oldukça yaygın olup mağaza poşeti içinde ayrıca tercih edilmektedir. Bu alanda genelde ufak boyuttada olsa karton poşet kullanılmaktadır. Şirketlerin fuar zamanlarıda tercih ettiği ürünlerdir.

Ülkemizde İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok fuar düzenlenmekte olup bir çok şirket bu tarz kullanımı tercih ederler. Daha zıralayacak bir çok kullanım alanı olsada sizde daha farklı bir görünüm ve imaj için karton model poşet kullanımını deneyebilirsiniz.

Baskılı Karton Özellikli Poşet Yapılmakta mıdır?

Evet yapılmaktadır. Tüm poşet modellerine neredeyse baskı yapmam şuanki teknoloji ile gayet mümkündür. Tahaambalaj.com ülke genelinde hizmet veren baskılı poşet firmasıdır. Her ilde ve ilçede bulunan herhangi bir sektörden gelen her talebi karşılar ve sizlere en uygun çözümleri üretir. Baskılı Karton poşet üretimindede lider firmaların başlarında yer almaktadır. İstediğiniz ölçülerde her iki yüzede dijital baskı kalitesinde uygulamalarımızdan hemen faydalanabilisiniz. Ambalaj ve poşet çözüm ortağınız olan firmamız kendi imalathanesinde üretimini yaptığı karton poşetleri ayağınıza kadar göndermektedir. Sizlere en uygun fiyat teklifinizi verebilmemiz için bizlerle iletişim sayfamızda bulunan numaralardan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir