Kağıt Poşet

Tekstil alanında, Gıda alanında ve daha bir çok alanda ihtiyaç olan Kağıt poşet ürünleri günden güne kullanıcısını artırmaktadır. Plastik poşet gruplarına göre daha fazla bir maliyeti olsa da sağlık açısından kağıt poşetler tartışılmaz durumdadır. Dünya genelinde her geçen yıl kullanımı plastik veya naylon poşetlere göre artmaktadır.

Neden Kağıt Poşetler

Dünya genelinde bir çok ülke plastik kullanımı yerine kağıt poşetlere yönelmektedir. İyi koşullarda üretilmeyen plastik poşetler insan sağlığına zarar vermektedir. Kontrolsüz ve hammadde kullanımında merdiven altı diyebileceğimiz yerlerde üretilen poşetler ciddi tehlikeler oluşturmaktadır. Kağıt poşetde ise bir çok sorunun önüne geçmektesiniz.

Kağıt Poşet Tipleri

Ebat ve boyutları dilediğiniz ölçülerde yapılan kağıt poşetler kraft lvc, şamua kraft dan oluşur. 6 renk baskılı poşet uygulaması yapılmaktadır. Poşet hangi ebat olursa olsun isterseniz körüklü talebinde de bulunabilirsiniz. Saplı sapsız kağıt poşet, ip saplı kağıt poşet, dıştan saplı modelleri de bulunmaktadır. Firmamız Türkiye de her ile ve ilçeye kağıt poşet gönderimi yapmaktadır. Alımlarınızın toptan olması durumunda kağıt poşetleri en uygun fiyatlarla sizler için fabrikasında üretim yapmaktadır.


1 Yorum

 • özgür sargın

  Merhaba
  2 degişik boy da kağıt çantaya ihtiyacımız var fiyat almak istiyoruz.
  bir tanesi 25 -31-14
  oburu 50-40 13 yada 36-17-32
  tek renk logolu istiyoruz. bize fiyat verebilirseniniz seviniriz
  saygılar
  Özgür Sargın

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir