İstanbul Poşet Tasarım Çözümleri

Tek tip poşet kullanmak uzun vadede sıkıcı gelebilir ve etkisi de günden güne azalır. İstanbul Poşet tasarım çözümleri olarak firmamız bünyesinde sürekli hazırda tasarımcı bulunmakta ve dilediğiniz zaman sizlere özel poşet tasarımlar yapmaktadır.

Baskılı poşet kullananlar bilirler ki poşet üzerindeki görseliniz ne kadar kurumsal bir imaj yansıtıyorsa o kadar sizler için geri dönüşü etkili olacaktır. Bunu son derece bilincinde olan firmamız çağın gereksinimlerine en uygun baskılı poşet tasarımları gerçekleştirmektedir.

Poşet Tasarımı Görsel Çalışması

Uzmanlarımız Corel üzerinden en şık poşet tasarımları ile sürekli kendini yenilemektedir. Referanslarımız arasında binlerce poşet modeli bulunmaktadır. Tüm yapılan görsel baskı tasarımları ekiplerimizce uygulanmaktadır. Dileyen firmalar kendi bünyelerinde hazırladıları tasarımları varsa onları kendi poşetleri üzerinde uygulanmasını tabiki isteyebilirler.

Poşet tasarımında renk seçimleri

Baskılı poşetler üzerinde uygulanacak renkler için firma yetkilimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. Bazı poşet modellerimizde renk sayısına göre fiyatlarda artış olabilmektedir. İsteyen tüm müşterilerimiz standart renk adedi kullanacağı gibi dileyen ve isteyen tüm müşterilerimiz istediği kadar renk sayısını poşetlerinde kullanılmasını isteyebiliriler.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir