baskılı poşet hakkında

Baskılı Poşet Hakkında

Her tür poşet ambalaj üzerine baskı yapılabilmektedir. Baskılı poşet hakkında Taha ambalaj sitemizde her tür içeriği bulabilir ve size uygun poşetler için imalat yaptırabilirsiniz. Firmamız 15 yılı aşkın süredir baskılı poşet için çeşitli sektörlerdeki firma ve markalara imalatından destek vermektedir. Toptan poşet üretiminde sektörün öncü firmalarından biriyiz. Her çeşit baskıyı poşetlerin üzerine en yüksek kalitede uygulayabilmekteyiz.

Baskılı Poşet Hakkında Merak Edilenler

Hışır poşetler, el geçmeli poşet türleri, takviyeli poşetler, kilitli poşet ürünleri kargo poşetleri dahil her poşetin üzerine baskı işlenebilmektedir. Poşet üstündeki baskının kalitesinin iyi olması için imalat yapılan baskı makinelerininde yüksek kalitede ve son teknoloji olması önemlidir. Her poşet imalatçısı sınırsız renk ve farklı renklerde çalışma yapamaz. Dijital baskı resimli baskı içinde özel makinelere ihtiyaç vardır. Taha ambalaj firmamız sektörel tecrübesi en yüksek poşet firmalarından biri olup her türlü taleplerinizde sizlere özel çözümler sağlamaktadır.

Poşet firması olarak 15 yılı bulan süredir aralıksız poşet üretmekteyiz. Marketler için, mağazalar için, üretim ve imalat yapan fabrikalar için, kargo şirketleri ve e ticaret firmaları için baskılı poşet yapıyoruz. İmalat öncesinde tasarım ekibimiz tarafınızdan firmanıza öze baskı klişe çalışması yapılmaktadır. Mail adresinize onay için gönderilmekte olup sizin tarafınızdan verilecek onayla birlikte baskıya girmektedir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir