Baskılı Poşet Fiyatları 2019

Baskılı poşet fiyatları 2019 yılı itibari ile bir önceki yıla göre az da olsa fiyat artışı görmüştür. Taha ambalaj bu artık müşterilerine minimum seviyede yansıtmaktadır. Poşet fabrikamızda üretimi yapılan tüm poşet çeşitlerimiz kalitesinden taviz vermeden yüksek kalitede üretilip en uygun fiyatlarla firmamıza sağlanmaktadır. Bir çok yazımızda belirttiğimiz gibi baskılı poşet fiyatları en düşük seviyeye çekilmesi için alımlarda yüksek kiloda yapmanız gereklidir. 10KG civarında en düşük üretim yapıyor olsak da yinede önerimiz 100kg ve üst alımlar yapmanız yönündedir. Kilo ne kadar yükselirse birim fiyat da o kadar aşağılara çekilebilmektedir. 

 

Poşet Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim

Baskı poşet sitemizde bir önceki yıllarda fiyatlar yayınlanmaktaydı ancak bir çok kişinin fiyatları doğru anlayamamasından ötürü sitemizde yayını durdurulmuştur. Lütfen baskılı poşet fiyatları 2019 yılı hakkında sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşıp bilgi isteyiniz. Yada dilerseniz sitemizdeki iletişim formundan bizlere yazabilir ve firmanıza özel teklif isteyebilirsiniz. Poşet türü, yaptırmak istediğiniz kilo, baskılı ve baskısız üretimi, klişe bilgileriniz hakkında da telefondaki personelimize bilgi vermeniz gerekecektir. Taha ambalaj Türkiye genelinde bir çok firmanın poşet imalatçısı konumundadır. Sorunsuz ve hatasız üretim kalitemizle sizlere en iyi hizmeti vermek için bekleriz.

2019 Yılında Poşet Fiyatlarındaki Artışlar

2019 yılı içerisinde bir çok imalat malzemesinde ciddi fiyat artışları olmuş bu ambalaj sektörünüde çok yakından etkilemiştir. Poşet üretiminde kullanılan hammaddelerin alımında bir önceki yıla göre neredeyse iki kat fark varken biz müşterilerimize iki kar fiyat farkı uygulamamaktayız. Diğer bir çok baskılı poşet firmasının aksine yine en uygun baskılı poşet fiyatları 2019 yılında da firmamızda sizleri bekliyor.

İstediğiniz tüm özelliklerde baskılı poşet üretimi yapan firmamızdan dilediğiniz özelliklerde ve boyularda poşet imalatı sizlerde yaptırabilirsiniz. Kurumsal yapınıza en uygun poşet klişe tasarımı ve dayanıklı, uzun ömürlü poşet üreticisi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bölge ve semt ayrımı yapmadan, uzak yakın demeden şirketimiz ülkemizin her bölgesindeki işletmeye hizmeti veriyor. ürünleriniz imalat sonrasında kalite kontrol yapıldıktan sonra adresinize anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir. İstanbul içi teslimatlar da kendi araçlarımız ile sevkiyat yapılmaktadır.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir