10 kg baskılı poşet

İstanbul toptan baskılı poşet imalatı ve üreticisi olan fimamız 10 kg baskılı poşet siparişlerinizide 2017 uygun fiyat avantajları ile karşılamaktadır. Poşet siparişi verebileceğiniz bölgeler için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Taha Ambalaj 10 kg baskılı poşet gönderimini tüm ülke genelinde il ve ilçelere yapmaktadır.

Neden 10 Kg Baskılı Poşet ?

Bizim firma olarak önerimiz fiyatları sizler için olabildiğince daha da aşağıya çekmektedir. Yinede müşterilerimizden İstanbul içi veya diğer iller olsun 10 kg baskılı poşet talebi gelmektedir. Genelde bu poşetlerin tercih edilmesinde bir kaç etken yatmaktadır. Birincisi yakın zamanda veya ileri dönük adres değişikliliğinin düşünülmesidir. Baskılı poşetler üzerinde adres ve iletişim bilgilerini paylaşan işletmeler veya mağazalar bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. İkinci neden ise 10 kg baskılı poşet modellerinin üzerinden ürün resmi kullanılması ve kampanyaya göre poşet adenin yeterli olması diyebiliriz. Bir diğer neden ise bütçe olacaktır. Bazı firmalarda ambalaj ve poşet için kimi zaman gerektiği kadar bütçe ayırmaz. 10 kg lık siparişler halinde talepte bulunabilmektedir.

İstanbul da 10 Kg Poşet Teslimatını Siz mi Yapıyorsunuz ?

Firmamız Türkiyenin baskılı poşet üreticisi olarak en yakın mesafeden en uzak mesafeye kadar baskılı poşet gönderiminde bulunmaktadır. İstanbul içi 10 kg baskılı poşet alımlarınızda kendi araçlarımızla kapınıza kadar teslim gerçekleştirmekteyiz. Minimum İstanbul teslimat süresi 5 iş günü en geç ise 7 iş gününde yapılmaktadır.

10 Kg Baskılı Poşet Siparişi nasıl verebilirim ?

Firmamıza baskılı poşet siparişi vermeniz çok kolay. Hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ilgili personelimiz ile görüşebilirsiniz. Baskılı poşet üzerine uygulanacak bir görsel çalışmanız yoksa sizin için ekibimiz en uygun tasarımı hazırlayacaktır.

İSTANBUL BASKILI POŞET ADRES VE TELEFON : Nişanca Mh. Türkeli Cad. Latif Sokak No: 10 Fatih – İSTANBUL

İLETİŞİM : 0 212 638 20 10 – 0850 885 10 40

 

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir