Tek Renk Baskılı Poşet El Geçmeli

İstediğiniz ekstra özelliklerde poşet imalatı yapılmakta olup adet sınırlaması olmadan sipariş verebilirsiniz. Tek Renk Baskılı Poşet El Geçmeli olarak üretilmiş olan bu ürün müşterimizin gönderdiği baskı basımı yapılarak üretilmiştir. Firmanıza ait görsel, slogan baskı kaşesi olarak bulunuyorsa gönderebilir yada Taha ambalaj firmamızdan tasarım yaptırabilirsiniz. Taha ambalaj poşet fabrikası olarak sektörde lider konumda olmaktayız ve dilediğiniz adetlerde siparişler oluşturabilirsiniz.

Taha ambalaj sektöründe lider üreticiler arasında olup direk üretim tesisleri ile ihtiyacınız olabilecek tüm poşet çeşitleri tedariği yapılır. 2 Renk Baskılı Poşet El Geçmeli olarak üretilmiş olan bu poşetler birebir amaca uygun olarak tasarlanmış olup müşterimizin isteği doğrultusunda ekstra kalınlık eklenmiştir. Baskılı poşet yaptırmak istediğinizde sizlere en uygun fiyatlar ile kaliteli malzemeleri birleştiren firmamızda kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır.

Deneyimli ekiplerimiz ve son teknoloji üretim tesisimiz ile tüm istediğiniz görseller poşet üzerine baskısı yapılarak hemen üretime geçilmektedir. 2 Renk Baskılı Poşet El Geçmeli yaptırmak istediğinizde online sipariş hattımızdan Taha ambalaj yetkilileri ile görüşerek dilediğiniz adetlerde ürün sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adet yada toptan poşet siparişi verebilir ve sürekli faaliyet de olan üretim bantlarında hızlı bir şekilde üretilir.

Stok kodu: PRF052 Kategoriler: ,

Açıklama

Beyaz zemin üzeri kırmızı baskılı müşterimizin taleplerine göre baskı uygulanarak Tek Renk Baskılı Poşet El Geçmeli olarak üretilmiştir. Taha ambalaj firmamız ülkemizin her bölgesine poşet gönderimi yapmakta olup piyasada olan en uygun rakamlar ile satışlar yapılmaktadır. Baskılı poşet seçenekleri ile firmanıza artı değer katabilir ve üst düzey kalitede ürünlere sahip olabilirsiniz. Hızlı sipariş oluşturmak için firmamız ile hemen bağlantı kurabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tek Renk Baskılı Poşet El Geçmeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir