Saplı Poşet

By poset In Poşet No comments

İşyerlerinin, dükkanların ve çeşitli sektörlerin poşet ihtiyacının çoğunu karşılayan firmamız İstanbul Taha Ambalaj Saplı poşet üretiminde de önde gelen poşet firmalarından biridir. Üretimimizde ve imalatımızda bir çok model poşet bulunmakta ve hali hazırda kullanılmaktadır. İstanbul fatih merkezli olan firmamız her noktaya da gönderimde bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden mukavemetli olarak üretmiş olduğu poşetler sizlere uzun vadeli olarak hizmet verecektir. Baskılı poşet olarak da kullanabileceğiniz saplı poşetlere dilediğiniz görsel yada ürün fotosunuda bastırabilir yada firma logonuzla beraber kullanabilirsiniz.

İstanbul Poşet Fabrikamızda üretilen Saplı poşet modellerini Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Baskılı Saplı Poşet

Saplı Poşet

Saplı Poşet

Seri tüketim yapan ve saplı poşet ürününü tercih edecek müşterilerimiz kesinlikle alımlarınızı toptan yapmalı ve maliyetlerini de düşürmelidirler. İstanbul Baskılı Poşet üreticisi olan firmamız arada herhangi 2. bir firma ve ajans olmadan imalatını yapmakta ve taleplerinizi, siparişlerinizi adresinize göndermektedir. www.tahaambalaj.com sitemiz içerisinde Saplı poşet fiyat fiyatlarını görebilir ve inceleyebilisiniz. Sipariş etabına geldiğinizde iletişim sayfamızda yer alan alternatif irtibat numaralarından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve uzmanlarımızla detaylı olarak görüşebilirsiniz. Poşetlerimizde ister tek renk ister çoklu renk seçimini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz dijital baskı tercihinde de bulunabilirler. Üretimden kapınıza teslimata kadar ortalama 7 iş günü içinde teslim olmaktadır.

Saplı Poşet

Saplı Poşet

Saplı Poşet Modelleri Nelerdir?

  • Saplı Poşet
  • Baskılı Saplı Poşet
  • Yumuşak Saplı Poşet
  • Büküm Saplı Kraft Poşet
  • Kağıt Burgu Saplı Poşet

Not: Saplı poşet için herhangi bir tasarımınız yoksa İstanbul Taha Ambalaj firmamızdaki uzman grafikerlerimiz tarafından hazırlanan poşet tasarımızı tarafımızdan sizlere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Örnek tasarım mail yolu ile sizlerle paylaşılır ve onar vermeniz halinde üretim safhasına geçilmektedir.