Siyah Beyaz El Geçmeli Baskılı Poşet 60×75 – 44×55 – 39×45

Taha ambalaj sektöründe lider konumda olup haftanın her günü üretimler yapılır. Siyah Beyaz El Geçmeli Baskılı Poşet olarak üretilmiş bu ürün müşterimizin talepleri doğrultusunda üretim yapılmıştır. Poşet üzeri baskıyı sizler gönderebilir yada firmamızdan yaptırılmasını ve onayınıza sunulmasını sağlayabilirsiniz. El geçmeli poşet ihtiyacınız olduğunda firmamız tarafından dilediğiniz adetlerde sipariş oluşturabilirsiniz.

Stok kodu: PRF069 Kategoriler: ,

Açıklama

Siyah Beyaz El Geçmeli Baskılı Poşet yaptırmak istediğinizde istediğiniz tüm ölçülerde üretim yapılır. Geniş imalat tesisimizde her çeşit poşet üretimleri yapılarak sizlere kısa sürede üretim yapılır. Poşet siparişi vermek istediğinizde Baskılı poşet talep ederek markanızın değerini arttırabilir ve bilinen en yaygın reklamı yapabilirsiniz. Adet yada toptan poşet siparişi vermek istediğinizde firmamız ile hemen bağlantı kurabilir ve kısa sürede ürün tedariğini sağlayabilirsiniz.

Baskılı El Geçmeli Poşet Üreticisi

Taha ambalaj poşet sektöründe her çeşit ambalaj üretimi yapmakta olup oldukça uygun fiyatlarla satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Siyah Beyaz El Geçmeli Baskılı Poşet olarak üretilmiş olan bu ürün müşterimizin talebi doğrultusunda renksiz olarak imal edilmiştir. İşletmemiz ülkemizin her bölgesinde faaliyet gösteren en büyük poşet üretici firmalardan biri olmakta ve sizlere en uygun maliyetler ile kaliteli ürünleri almanızı sağlamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Beyaz El Geçmeli Baskılı Poşet 60×75 – 44×55 – 39×45” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir