Mağaza Tekstil Poşeti El Geçmeli 75×60

Kendi imalatımızdan Mağaza Tekstil Poşeti El Geçmeli 75×60 en uygun fiyatlarla sizlere özel yapılmaktadır. Standart ebat ve ölçülerden farklı olan bu ebat müşterimizin özel talebi doğrultusunda yapılmıştır. Sizinde buna benzer özel ebatlarda baskılı poşet ihtiyacınız varsa bizlere şimdi ulaşıp bilgi alınız.

Açıklama

Tekstil mağazaları için ürün grupları ve çeşitliliğine göre farklı özelliklerde poşetler kullanılmaktadır. Mağaza Tekstil Poşeti El Geçmeli 75×60 üretim poşetimizde bunlardan biridir. Büyük boy olarak adlandırabileceğimiz bu poşet özel istek üzerine imal edilmiştir. Üretimimizde standart ebatlarda üretim olduğu gibi gelen talebe göre farklı boylarda imalatta yapılabilmektedir.

Taha Ambalaj baskılı poşet çeşitlerinin hepsine kendi imalatından sizlere en uygun fiyatlı çözümler sunar. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adana, Kayseri ve diğer tüm şehirlere gönderim yapmaktayız. Lavin tekstil firması için üretilen görseldeki poşet sadece sergileme amacı ile yayınlanmıştır.

Mağaza Tekstil Poşeti El Geçmeli İmalat

Poşet imalatçısı firmamızda mağaza tekstil poşetleri için 200kg minimum imalat siparişi alınır. 200 kilo altındaki siparişlerde imalat yapmamaktayız. Toplan alımlarda fiyatların son derece uygun olması nedeni tavsiye edilmektedir. Mağazanız, tekstil firmanız için sizin içinde poşet üretimi yapabiliriz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mağaza Tekstil Poşeti El Geçmeli 75×60” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir