Bijuteri Takı Poşeti 60×50 Baskılı

Bijuteri Takı mağazaları için özel tasarım imalattan poşet üretimi yapıyoruz. Shams Accessories için imalatı yapılmış olan Bijuteri Takı Poşeti 60×50 Baskılı modelimize benzer sizin içinde imalat yapabiliriz. 45×35 veya 35×20 ölçüleride yine Takı poşeti için sık kullanılan ebatlardır. Taha ambalaj takı firmalarına özel yüksek kalitede poşetler üretmeye devam etmektedir.

Açıklama

Poşet üretim merkezimizde Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir çok Bijuteri markası ve firmaları için imalat yapılmıştır. Bijuteri Takı Poşeti 60×50 Baskılı model ürünümüzde Shams Accessories için özel olarak imalatı yapılmış ve kullanım için teslimatı sağlanmıştır. Baskılı poşet ürünlerinde her sektöre özel imalat yapmaktayız. Lütfen poşet detayları ve fiyatlar hakkında ekibimizle iletişme geçiniz.

Baskılı Bijuteri Takı Poşeti

Poşet imalatı yapılmadan önce eğer klişeniz yoksa tasarım ekibimiz sizin için özel tasarım yapmaktadır. Poşet klişe çalışması üzerinde mutabakat sağlanması halinde imalat sürecine geçilir. Baskılı poşet yaptırırken tek renk veya çok renkli istediğiniz özelliklerde imalat yapılır. Mağaza poşeti için el geçmeli ve yumuşak saplı poşetler bir çok ürün grubunda en iyi ambalaj ve taşıma poşeti olarak öner çıkar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bijuteri Takı Poşeti 60×50 Baskılı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir