Baskılı Pasta Poşeti

Baskılı Pasta Poşeti için yetenekli tasarcılarımızla size özel poşet tasarlıyor ve üretiyoruz. Pastane ve Cafelerde pasta ürünlerinin taşınması için uygun poşet imalatımız vardır. Pasta ambalaj kutularının ölçü ve zemin genişliğine uygun şekilde üretilir. Poşet üzerinden istediğiniz detay baskı olarak işlenir. Minimum sipariş alımımız 200 kilo ve üzeridir. Uygun fiyatlar ve sipariş detayları için lütfen teklif alınız.

Kategoriler:

Açıklama

Pasta satışı bulunan Cafe ve Pastaneler için klasik poşetler iş görmez. Pasta ambalaj kutuları için zemin/taban hesaplaması mutlaka yapılması gerekir. Taha Ambalaj firmamız bir çok pastane ve Cafe mekanının poşetlerini bir kaç farklı modelde yapmaktadır. Yıllardır pastane müşterilerimize saplı pasta poşet, el geçmeli pasta poşeti imalatı yapıyoruz. Ürün ağırlıklıları hesaba katılarak yüksek dayanıklı poşetleri sizlere sunuyoruz. Görsel açıdan da baskı kalitesi en iyi olan poşetleri yapıyoruz.

Baskılı pasta poşeti için az kiloda sipariş almıyor ve minimum 200 kilogram ve üstü siparişlerde seri imalat sağlıyoruz. Poşetlerde kullanılacak renk çeşitleri ve güncel baskılı poşet fiyatları için bize ulaşınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baskılı Pasta Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir