Baskılı Lokum Poşeti Saplı 40×27

Cafe, pastane ve lokum mağazaları için özel tasarım baskılı poşet imalatı yapıyoruz. Baskılı Lokum Poşeti Saplı 40×27+8 ebatlarındaki poşet Eyüp Sultan Lokumculuk için özel olarak imalatı yapılmıştır. Minimum 200 kilo alım yapmanız haline firmanıza, markanıza özel üksek kalitede poşet üretimi yapıyoruz. Lütfen poşet hakkında detaylı bilgi alınız.

Açıklama

Lokum mağazaları için farklı ebat ve özelliklerde poşet imalatı yapıyoruz. Baskılı Lokum Poşeti Saplı 40×27 ebatlarıdaki görselde bulunan ürün müşterimizin talebi üzerine imalatı yapılmış ve teslim edilmiş üründür. Size özel istediğiniz kalitede poşet üretebilmekteyiz.

Taha Ambalaj poşet konusunda ülkemizin en eski ve tecrübesi yüksek firmalarından biridir. Hızlı imalat, yüksek kalite, uygun poşet fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Baskılı Lokum Poşeti İmalatı

Lokum satış mağazaları için en ideal poşetleri imal ediyoruz. Yumuşak saplı poşetin daha çok tercih edildiği bu sektörde bunun dışında atlet poşet, el geçmeli poşet imalatıda yapıyoruz. Baskılı Lokum Poşeti Saplı 40×27 hakında fiyat ve diğer bilgiler için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baskılı Lokum Poşeti Saplı 40×27” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir