40×25 Baklava Poşeti

40×25 Baklava Poşeti için toptan imalatçı firmayız. Baskılı baklava poşetleri için her ebatta ve en ucuz fiyatlarla seri üretim sağlıyoruz. Pastanelerde, cafelerde, lokanta ve restoranlarda kullanılan tüm poşetlerin imalatını teknolojik makinelerimiz ve yüksek tecrübemizle sağlıyoruz.

Kategoriler:

Açıklama

40×25 Baklava Poşeti için şimdiye kadar bir çok pastane ve cafe işletmesine üretim yaptık. Sizinde 40×25 yada farklı ölçülerde baskılı poşet ihtiyacınız varsa bizlere teklif al butonundan ulaşınız.

Pastane poşeti ürün ve paket boyutlarına göre özel ölçülerde çalışma gerektirir. Poşetlerin basıma geçilmesinden önce mutlaka poşetlerde kullanılacak ürünlerin tam ölçüleri alınmalıdır. Poşet tabanı alınacak yanlış ölçüler nedeni ile kutu genişliği için yeterli olmayabilir.

Baskılı baklava poşeti, tatlı poşetleri, kuru pasta poşetleri, yaş pasta poşetleri dahil tüm çeşitler için baskılı poşet üretimimi vardır. Yıllardır daimi olarak bir çok pastanenin ve cafenin poşet ihtiyacını karşılaşmaktayız. Minimum 25 kg ve üzeri toptan poşet sipariş talebi kabul etmekteyiz.

Her ölçüdeki toptan naylon poşet ihtiyacınızda mutlaka firmamızdan fiyat teklifi alınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“40×25 Baklava Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir