2 Renk Baskılı Giyim Poşeti

Mağazalar için her renk ve ebat poşet imalatı yapaktayız. 2 Renk Baskılı Giyim Poşeti firmamızda minimum 300kg ve üzerinde alımla imalatı yapılır. Mağazanıza özel klişe çalışması tasarım ekibimiz tarafından yapılır. Hazır klişeniz varsa baskılı poşet imalatı hemen başlamaktadır.

Stok kodu: MGZ006 Kategoriler: ,

Açıklama

Mağazaların kullanımına en uygun baskılı poşetlerin üretimini senelerdir aralıksız yapıyoruz. 2 Renk Baskılı Giyim Poşeti örnekte görüldüğü gibi siparişi teslim edilmiş bir ürünümüz olup benzer çalışma sizin içinde yapılabilir. Farklı boy ve ebatlarda istenilen renklerde baskı yapıyoruz.

2 Renk Baskılı Giyim Poşeti İmalatı

Giyim poşetlerinde 200 kilo ve 300 kilo minimum alım imalat miktarımızdır. Bu miktarların altında seri imalatımız bulunmamaktadır. Az kilo siparişlerinde fiyatların yükselmesi nedeni ile satışımız bulunmamaktadır. Tüm müşterilerimize en uygun baskılı mağaza poşeti fiyatlarını verebilmek için belli kilo alımlar gerekmektedir.

Taha ambalaj firmamız şimdi ulaşabilir ve 2 Renk Baskılı Giyim Poşeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 0 212 638 20 10 ve 0 536 860 09 72 numaralardan şimdi bizi arayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“2 Renk Baskılı Giyim Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir