baskılı pastane poşetleri

Baskılı Pastane Poşetleri

Pastane işletmeleri için Poşet Ambalaj kullanımı oldukça önemlidir. Baskılı pastane poşetleri olmadan sade tek renk ve baskısız kullanım son derece kötü bir imaj bırakacaktır. Firmamız Taha Ambalaj Türkiye’de bir çok sektörden firmaya özel baskılı poşet imalatı yapmakta ve nitelikli çözümler sağlamaktadır. Pastane isminizi, logonuzu ve adres bilgilerinizi poşetin üzerine en yüksek kalitedeki çözünürlükte baskı olarak işlemektedir.

Pastane Poşetleri Nasıl Olmalı?

Baskılı pastane poşetleri için klasik her yerde kullanılan poşetler genelde tercih edilmez. Mesela atlet poşet farklı ölçülerde küçük ürün siparişleri için tercih edilirken pasta için ise özel ebatlarda pastane poşeti imalatı yapılmalıdır. Körüklü açıldığında taban genişliği sağlayacak pasta taşıma için en ideal ürünlerdir. Pastane poşetini ilk defa kullanacak ve ilk defa sipariş verecek kişiler genelde bu detayı unutabilmekte ve yanlış ürün satın alabilmektedir.

Poşet siparişinizi vermeden önce pasta kutularınızın ölçülerini mutlaka poşet fabrikasına bildiriniz. Taban genişliği hesaplanıp buna göre üretime geçilecektir. Pasta poşetleri dışında kağıt kutu, kağıt poşet ihtiyacınızda olabilir. Firmamız pastane mağazaları için her tür ambalaj için çözüm sağlayabilmektedir.

Dijital Baskılı Pastane Poşeti

Baskılı poşet için daha kaliteli bir dijital görünüm elde etmek için dijital baskılı poşetleride tercih edebilirsiniz. Poşetlerin üzerine istediğiniz fotoğraf görseli dijital baskılı poşet ürünlerinde en iyi kalitede yapılabilmektedir. Poşetin her iki yönüne de dijital baskı talep edebilirsiniz. Dijital baskı için kesinlikle yüksel kaliteye sahip poşet makineleri ile üretim yapılması gereklidir.

pastane poşetleri baskılı

 

Baskılı Pastane Poşeti Fiyatları

Minimum 10kg ve üzerinden baskılı pastane poşetleri imalatı yapmaktayız. Fiyatlar için bizlere mutlaka poşetin ebatları ve üzerine işlenecek baskı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. İlk defa poşet yaptıracak pastaneler için klişe çalışması gerekmektedir. Taha ambalaj bünyesinde bulunan profesyonel tasarımcılar tarafından size özel klişe çalışması yapılacaktır. Şayet daha önce klişe çalışması olanlar bizelere klişesini göndermesi halinde tasarıma gerek duyulmadan direk baskıya geçilebilecektir.

Baskılı poşet fiyatları için en düşük birim fiyatlarla ancak en yüksek baskı kalitesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Baskılı pastane poşeti için firmamızdan fiyat teklifi istemeden siparişinize karar vermeyiniz.

 

[contact_info phones=”0 850 885 10 40″ address=”Taha Ambalaj Firmamıza Poşet talebi için Türkiye genelinden ulaşabilirsiniz.” emails=”” __fw_editor_shortcodes_id=”255e41868d19d7cf3c22f81db5dde16e” _fw_coder=”aggressive”][/contact_info]


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir