Tokat Poşet İmalatı

Tokat poşet imalatı yapan firmamız her sektörün toptan poşet ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamaktadır. Baskılı poşet çeşitleri içinde ister standart istersenizde tamamen size özel üretim sağlıyoruz. Bütçenize uygun toptan poşet fiyatlarımız ve kaliteli baskı çözümlerimizle sizlere sorunsuz ve yüksek kalitede üretim sağlıyoruz. Tokat ilimizden tüm ilçe ve bölgelerden bizlere telefonla ulaşabilir ve poşet siparişi verebilirsiniz.

Tokat poşet imalat ve üretim

Tokat Baskılı Poşet İmalatı

Tokat baskılı poşet ihtiyacınızda işletmeniz için birinci kalitede poşetler üretiyoruz. Kullanım amacınıza en uygun boyutlarda ve dayanımda imalat sağlıyoruz. Taha Ambalaj poşet fabrikamız Tokat dahil Türkiye genelinde bir çok ile poşet gönderimi yapmakta ve geniş bir hizmet ağına sahip firmadır. Tokat poşet imalatı firması için iletişim hatlarımızdan firma uzmanlarımızla görüşebilir en hızlı çözümü firmamızdan alabilirsiniz.

 

[media_gallery id=”1da3d2ce35cd4ee7d83359d4249d0ff5″ images=”‹º›{‹²›attachment_id‹²›:4115,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/baskili-posetim.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4108,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/yumusak-sapli-poset.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4106,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/magaza-poset.jpg‹²›},{‹²›attachment_id‹²›:4102,‹²›url‹²›:‹²›//tahaambalaj.com/wp-content/uploads/2017/09/baskili-posetler.jpg‹²›}‹¹›” columns=”2″ _array_keys=”{‹²›images‹²›:‹²›images‹²›}” _fw_coder=”aggressive” __fw_editor_shortcodes_id=”c7d672eba1c782143c59a2a9bd00091f”][/media_gallery]

Tokat Market Poşeti İmalatı

Tokat Market poşeti arayışlarınızda da yine üretici firmayız. Market ve bakkallar için atlet poşet, hışır poşet modellerinde mini boy, küçük boy, orta boy, büyük ve battal boylarda üretim yapıyoruz. Atlet poşetlerin yanı sıra hışır poşet ve rulo poşet imalatıda yapıyoruz. Marketinizin logosunu, iletişim bilgilerini, duyuru ve ilanlarınızı dilerseniz poşet üzerine işleyebilmekteyiz. Tek yön baskı yada çift yönlü baskı yapabilmekteyiz. Tokat poşet imalatı tüm poşet gruplarında olduğu gibi market poşetleri içinde firmamız en uygun toptan poşet fiyatları olanaklarını 2019-2020 yılı içinde sizlere sağlamaktadır.

En uygun poşet imalat avantajları

Tokat Mağaza Poşeti İmalatı

Tokat mağaza poşeti için yumuşak saplı, el geçmeli, takviyeli poşetler ve bez çanta modellerimizde imalat yapmaktayız. En sık kullanılan yumuşak saplı ve takviyeli poşetler olup tüm ürünlerde olduğu gibi tüm ebat ve boylarda imalat ve üretim yapıyoruz. Mağazalarda sürekli poşet ihtiyacı bulunan alanlardan biri olup en ideal çözüm toptan alım yapmaktır. Taha ambalaj genelde toptan alımlarda üretim yapmakta olup minimum 10kg ve üzeri siparişlerde imalata geçmektedir.

Tokat poşet imalatı için sizlere en hızlı ve etkili üretim ve imalat sunan firmaların başında gelmekteyiz. Hemen istek ve taleplerinizi ekibimize iletiniz. Sizler için aynı gün klişe tasarım ve uygulama hazırlanacak olup tarafınıza en uygun fiyat teklifi iletilecektir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir