siirt baskılı poşet

Siirt Baskılı Poşet

Siirt baskılı poşet için her tür işletmeye özel çözümler sağlıyoruz. 10-14 gün aralığında sürede poşetlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Az adetli alımlar yerine toptan baskılı poşet yaptırın daha düşük kilo fiyatları ürünlere sahip olun. Firmamıza özel logolu poşet baskı yapıyoruz.

İşletmeniz, mağazanız veya firmanızda yoğun poşet kullanımınız varsa toptan poşet imalatı yaptırmanız ekonomik açıdan en doğru tercih olacaktır. Firmamız Taha Ambalaj baskılı poşet için 100 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmakta ve en uygun poşet fiyatlarını sizlere sağlamaktadır.

Siirt Poşetçi

Acil poşet ambalaj ihtiyaçlarınızda bize ulaşın. Geniş poşet imalatı ürün grubumuzla sizlere hizmet veririz. Alışveriş mağazalarına, marketlere, fastfood restoranlarına, kırtasiye, ayakkabı mağazaları, eğitim kurumları ve daha bir çok sektöre poşet üretiyoruz. Poşet baskı kalitemiz oldukça yüksektir. Fire kaybımız minimum olup poşetlerimiz kullan at değil uzun ömürlü dayanıklıdır.

Taha Ambalaj web sitemizde ürün kategorilerinde bir çok poşetin görselini bulabilirsiniz. Tüm sergilenmekte olan poşetler kendi imalatımızdan çıkmıştır. Tek renkli, iki renkli veya çok renkli standart yada özel ebat çalışması yapıyoruz.

Poşet imalatı yaptığımız ürünlerden bazıları şunlardır :

 • Baskılı market poşeti
 • Baskılı mağaza poşeti
 • Baskılı Kargo poşeti
 • Baskılı Takviyeli poşet
 • Baskılı El Geçmeli Poşet
 • Baskılı Atlet poşet
 • Baskılı Hışır poşet
 • Baskılı Saplı Poşet
 • Loglu Poşet Bastırma
 • Kilitli Poşet
 • Jelatin Poşet
 • Doypack Ambalaj
 • Bez Çanta

Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır. Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz.

Siirt Baskılı Poşet Fiyatları

Plastik ve naylon poşetlerde fiyatlar ürün niteliğine ve alım kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en net fiyatları söyleyebilmemiz için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 100 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir.

Kargo poşeti ürünlerinde standart ebatlarda 1000 adet imalatımız vardır. Kilitli poşet ve farklı tip poşetlerde miktarlar değişmektedir. Lütfen arayarak miktarlar hakkında bilgi alınız. Poşet ebatları ve miktarı belirlendikten sonra baskılı poşet fiyatları tarafınıza hemen iletilir.

Siirt Poşet Fabrikası

Siirt baskılı poşet firması olarak bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları ile sizlerleyiz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde.

Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir. Firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir. Siirt baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, Siirt mağaza poşeti taleplerinizi ve Siirt market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.

Siirt Mağaza Poşeti

Mağazalarda kullanılacak el geçmeli poşetler, yumuşak sağlı mağaza poşeti, takviye poşet ürünlerinde 100 KG ve üzeri alımlarda en düşük kilo fiyatı veriyoruz. Kâr marjımızı minimum seviye çekir ve toptan poşet alımlarınızda en uygun fiyatla çalışırız. Mağazanı için poşetin her iki yüzüne logo baskılı imalat yapıyoruz.

Poşetler üzerinden resim baskısı isteyen mağazalar için Dijital baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Poşet baskı için gelişmiş teknolojik makinalar kullanıyoruz.

Siirt Market Poşeti

Baskılı market poşeti taleplerinizde 3 farklı poşet modelinde imalatımız vardır. Market Atlet poşetleri, Hışır poşet ve rulo poşetlerde üretim yapıyoruz. Atlet poşetler farklı micron ölçülerde alçak veya yüksek yoğunluklu üretilmektedir. Ufak boy, orta boy, büyük ve battal boylarda imalatımız vardır.

Poşet için acil teslimat gerekiyorsa sizin için en kısa sürede teslimat yapabiliriz. Taha Ambalaj Karadeniz bölgesi başta olmak üzere ülkemizde her noktaya poşet göndermektedir. Siparişinizi hemen oluşturun aynı gün poşet imalatına başlayalım. Marketiniz için Logo baskılı poşetlerde en düşük kilogram fiyatı için bizden teklif isteyiniz.

Market poşeti ürün kategorisi içinde daha önce müşterilerimize yapmış ve teslim etmiş olduğumuz poşetleri inceleyiniz. Sizin yaptırmak istediğiniz poşet modeline uygun bir görsel bulursanız poşet altındaki teklif al butonundan etkileşim sağlayınız.

Siirt bölgesinden bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir