logolu poşet bastırma

Logolu poşet bastırma

Baskılı logolu poşet bastırma 100 Kg ve üzerinde yapılır. Kargo tipi yapışkanlı poşet ürünlerinde standart boylarda ise 1000 adet baskılı şekilde yapabiliriz. Standart poşet baskı yaptığımız gibi dijital baskıda yapabiliriz. Logo baskısı yaptığımız poşet modelleri kargo poşeti, kilitli poşet, atlet poşet, mağaza poşeti çeşitleri, bez çanta modelleridir. Diğer poşet çeşitleri için lütfen bilgi alın.

Logolu poşet kullanımı günden güne artmaktadır. Firmalar poşetlerini sadece ürün ambalajı için değil duyuru, marka tanıtımı, bilgilendirme amacı içinde kullanır. Ciddi oranda poşet tüketimi yapılan bir sektör ise logolu poşet kullanımın bir çok avantajı olacaktır.

Logolu Poşet

Vektörel çalışması tamamlanmış logoları en iyi kalitede poşet baskı olarak kullanıyoruz. Tasarım ekibimiz ambalaj üzerindeki ilk çalışmayı sizin için en modern şekilde yapacaktır. Mail ile onayınıza sunulacak olan logo baskısı onayınızla birlikte imalata girecektir.

Logolu poşet bastırma için her sektör ve endüstriden talep alıyoruz. Şehir ayrımı yapmaksızın yurtiçi ve yurtdışı imalatımızda vardır. Poşet ebatları, renk seçimi ve miktar öncelikle belirtilmesi gereklidir.

logolu poşet basımı

Logolu Poşet Basımı

Logolu poşet basımını 10 yıldır aralıksız yapıyoruz. Oyuncak mağazaları, Ayakkabı mağazaları, Eğitim kurumları, Kargo firmaları, İmalat ve Üretim yapan firmalar, Online Alışveriş firmaları için bir çok modelde üretim yaptık.

Logonun poşet üzerinde yüksek baskısının yapılabilmesi için baskı makinelerininde kalitesi çok önemlidir. Taha Ambalaj poşet üretiminde en gelişmiş makinalarda baskı yapmaktadır. Net görüntü kalitesi, dayanıklı poşetler, dijital çözümleri bünyemizde barındırıyoruz.

Logolu Poşet Fiyatları

Logo baskısı isteyen müşterilerimize en ekonomik baskılı poşet fiyatları verebilmemiz için belirli şartlar gereklidir. Öncelikle poşet miktarının yeterli oranda olması düşük fiyat verebilmemiz için en önemli detaydır. Firmamız bir çok poşet grubu için en az 100 kilo ve üzerinde sipariş kabul etmektedir. Seri poşet imalatı için az adetli siparişler makinaların çalışma prensiplerini engellemektedir. Bu nedenle logolu poşet batırma istiyorsanız miktara uygun sipariş gerekir.

Poşetin hangi model olacağı, kaç kilo basım yapılacağı, poşet baskısında kullanılacak renk sayısını bildirmeniz halinde hemen fiyat veririz. Lütfen bize teknik bilgilerinizi 0 536 860 09 72 telefonla yada bilgi@tahaambalaj.com üzerinde iletiniz.

Logolu Kargo Poşeti

Son iki yıldır kargo poşetleri tüketimi hayli yükselmiştir. Pandemi dönemi ile birlikte artan e ticaret hacmi ambalaj ve kargo poşetlerine ihtiyacı artırmıştır. Online alışveriş için gönderilerin müşterilere özel kargo poşetleri gönderilmesi daha kaliteli bir görünüm sağlar. Bu nedenle bir çok alışveriş firması kendine özel kargo poşeti imalatı yaptırmaktadır.

Kargo poşetleri bantlı, yapışkanlı, cepli modellerden oluşur. Tüm bu çeşitlere logolu baskı yapılır. Kargo poşetleri tek renk yada çok renkli basılabilir. Ufak boy, orta boy, büyük boy ve özel boylarda imalata uygundur.

Firma Logolu Poşet

Logolu poşet bastırmak için bir mağaza yada ürün satışı gerekmez. Firmalar logolu poşet kullanımı sıklıkla yapar. Şirketler değerli yada değersiz evrak gönderirken poşet ambalaj kullanır. Bir çok firma kendisine özel kargo kurye poşeti yaptırır ve bu poşetlerde de firma logosunu baskı olarak kullanır.

Firma logolu poşet imalatını kargo poşet tek renk modellerde 1000 adet civarında yapmaktayız. Firmanıza özel tasarım çalışmasını yapar ve onayınıza sunarız. talebiniz dahilinde imalat başlar ve ortalama 14 gün içinde teslimatı yapılır.

Hediye Poşeti Logolu

Loglu hediye poşetleri yine en çok e ticaret platformları, online hediyelik eşya ve ürün satan yerlerce kullanılır. Mağaza poşeti benzeri ürünlerde logo yapabildiğimiz gibi kargo poşeti modelleri içinde minimum adetle imalatımız vardır. Bir çok farklı model ve ebatlarda hediye poşetleri bulunur. Sizlere deha geniş ve detaylı bilgi verebilmemiz için ihtiyacınızı tam olarak bidirmeniz gereklidir.

Logolu Poşetler Ücretli Mi?

İşletmelerinizde kullanmayı düşündünüz logolu poşetler hem alım yaparken hemde müşterilerinize erirken ücretlidir. Her ne kadar ücret alamamak sizin insiyatifinizde olsa da bu konudaki ticaret bakanlığının bildirimlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Her poşette Logolu poşet bastırma yapılır. Baskılı poşet için sayısız çeşitte üretim yaparız. Ülkemizin her şehrinden müşterimize en iyi poşet baskısını sunarız. Vadedilen sürede logolu poşet imalatı yapılır ve adresinize teslim edilir. İmalat süresi ile birlikte adresinize poşetlerin ulaşma süresi ortalama 14 gündür. Sipariş için şimdi telefon numaralarımızdan yada diğer iletişim yöntemlerinden bize ulaşın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir