baskılı poşet urla

Baskılı Poşet Urla

Baskılı Poşet Urla olarak haftanın her günü poşet siparişleriniz alıyor ve en hızlı şekilde üretim gerçekleştiriyoruz. Bir çok çeşidi vardır poşetlerin ancak Baskılı poşetler hepsinden farklıdır. Bildiğiniz renksiz veya koyu siyah renkteki poşetler degildir ürettiklerimiz. Baskılı Poşet Urla firması olarak sizlere müşterilerinizi özel hissettirecek kalitede ve görselikte baskılı poşetler üretiyoruz.

Poşet üretimiminde üreticiler arasında farklılık farklılıklar gözlenmektedir. Fabrikalarda kullanılan poşet makinelerinin kalitesi size geri dönüş olarak dönmektedir. Bünyesinde üstün kalitede baskılı poşet makinesi bulunduran firmalar daima bir adım öne çıkmaktadır. Bizlerde kendi poşet tesislerimizde en son modern poşet üretim makineleri kullanmaktayız. Bu nedenle poşetlerimizin tümü sağlamlık ve görsellik bakımından diğer poşet türlerine göre öndedir. 

Urla Market Poşeti

Marketler için özel üretilen baskılı poşet modellerimiz en fazla satanlardır. Atlet poşet, hışır poşet grupları, rulo poşetler en yoğun talep gören ürünlerdir. Baskılı olarak kullanılması ile birlikte son derece etkili bir reklam ve tanıtım sağlar. Poşetin görüntü kalitesinide yükselten baskısıdır. Firmamız Taha Ambalaj Marketler için ortalama 100-1500 KG arasında sipariş kabul etmektedir. Tek renk ve istediğiniz boylarda marketlere poşet üretmekteyiz. 

Urla Mağaza Poşeti

Mağazalar içinde el geçmeli baskılı poşet, yumuşak saplı baskılı poşetler, ve takviyeli poşetlerde seri imalat yapıyoruz. Mağazalarda ay içinde ortalam 100 kilo üzerinde poşet kullanımı hesap edilirse mutlaka yüksek miktarda imalat çözümleri aranmalıdır. Az adetli veya az kilolu alım yapıp yüksek kilo fiyatları ödemek yerine yılda iki defa yüksek kilolu imalat ile daha düşük fiyatlarla yaptırın.

Baskılı Poşet Urla Modelleri

Baskılı Poşet Urla, Urla Mağaza poşeti, Urla Takviyeli poşet, Urla Market poşeti, Urla Atlet poşet, Urla Naylon poşet, Urla el geçmeli poşet grupları ile dilediğiniz modelde çalışmaktayız. Türkiye'nin poşet üreticisi olarak ister belirli bir adet isterseniz Toptan Baskılı Poşet siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Baskılı market poşetleri, Baskılı mağaza poşetleri, Baskılı Takviyeli poşetler, Baskılı atlet poşetler, Baskılı Naylon poşetlerde en uygun fiyatlar firmamız taha amUrlaj ile sizlerledir.

Baskılı poşetlerimiz tüm standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Dayanıklı uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir. Firmamız üreticisi olduğundan dolayı aracı ajans olmadan baskılı poşet fiyatları en uygun şekilde size ulaşır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın kısa sürede poşetlerinizi hazırlayıp gönderelim.

Urla Poşetçi

Baskılı Poşet Urla Sipariş Hattımızdan hemen bize ulaşın : 0 212 638 20 10 ve 0 536 860 09 72 hatlarımız sizlere daima açıktır. İstediğiniz poşet modelinizi bizlere bildirim hemen sizlere en uygun fiyatı verelim. Adrese teslimat yapılmakta olup ortalama imalat başlangıcı ile birlikte teslim süresi 14 gün ortalamasındadır. Sadece market ve mağazalar için tüm sektörler için poşet üretiyoruz. Kargo poşetleri, kilitli poşetler, jelatin bantlı ve yapışkanlı poşetler de imalatımızda bulunmaktadır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir