Kocaeli Baskılı Poşet

Kocaeli Baskılı Poşet

İhtiyacınız olan baskılı poşetlerde en uygun fiyatlarla üretim yapmaya devam ediyoruz. Kocaeli baskılı poşet siparişlerinizi 0 536 860 09 72 çağrı merkezinden hemen bizlere iletebilirsiniz. 1.sınıf hammadde kullanımı, gününde teslimat avantajı, ekonomik ve uygun fiyatlarla baskılı poşet yaptırın. 

Mağazanıza, firmanıza, işletmenize özel logolu ve istenilen renk adetlerinde imalatımız bulunmaktadır. Firmamız Taha Ambalaj baskılı poşet için 200 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmakta ve en uygun poşet fiyatlarını sizlere sağlamaktadır.

Kocaeli Poşetçi

Acil poşet ambalaj ihtiyaçlarınızda bize ulaşın. Geniş poşet imalatı ürün grubumuzla sizlere hizmet veririz. Alışveriş mağazalarına, marketlere, fastfood restoranlarına, kırtasiye, ayakkabı mağazaları, eğitim kurumları ve daha bir çok sektöre poşet üretiyoruz. Poşet baskı kalitemiz oldukça yüksektir. Fire kaybımız minimum olup poşetlerimiz kullan at değil uzun ömürlü dayanıklıdır.

Taha Ambalaj web sitemizde ürün kategorilerinde bir çok poşetin görselini bulabilirsiniz. Tüm sergilenmekte olan poşetler kendi imalatımızdan çıkmıştır. Tek renkli, iki renkli veya çok renkli standart yada özel ebat çalışması yapıyoruz.

Poşet imalatı yaptığımız ürünlerden bazıları şunlardır :

 • Baskılı market poşeti
 • Baskılı mağaza poşeti
 • Baskılı Kargo poşeti
 • Baskılı Takviyeli poşet
 • Baskılı El Geçmeli Poşet
 • Baskılı Atlet poşet
 • Baskılı Hışır poşet
 • Baskılı Saplı Poşet
 • Loglu Poşet Bastırma
 • Kilitli Poşet
 • Jelatin Poşet
 • Doypack Ambalaj
 • Bez Çanta

Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır. Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz.

Kocaeli Baskılı Poşet Fiyatları

Plastik ve naylon poşetlerde fiyatlar ürün niteliğine ve alım kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en net fiyatları söyleyebilmemiz için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 100 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir.

Kargo poşeti ürünlerinde standart ebatlarda 1000 adet imalatımız vardır. Kilitli poşet ve farklı tip poşetlerde miktarlar değişmektedir. Lütfen arayarak miktarlar hakkında bilgi alınız. Poşet ebatları ve miktarı belirlendikten sonra baskılı poşet fiyatları tarafınıza hemen iletilir.

Kocaeli Poşet Fabrikası

Kocaeli baskılı poşet firması olarak bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları ile sizlerleyiz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde.

Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir. Firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir. Kocaeli baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, Kocaeli mağaza poşeti taleplerinizi ve Kocaeli market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.

Kocaeli Mağaza Poşeti

Mağazalarda kullanılacak el geçmeli poşetler, yumuşak sağlı mağaza poşeti, takviye poşet ürünlerinde 100 KG ve üzeri alımlarda en düşük kilo fiyatı veriyoruz. Kâr marjımızı minimum seviye çekir ve toptan poşet alımlarınızda en uygun fiyatla çalışırız. Mağazanı için poşetin her iki yüzüne logo baskılı imalat yapıyoruz.

Poşetler üzerinden resim baskısı isteyen mağazalar için Dijital baskılı poşet üretimi yapıyoruz. Poşet baskı için gelişmiş teknolojik makinalar kullanıyoruz.

Kocaeli Market Poşeti

Baskılı market poşeti taleplerinizde 3 farklı poşet modelinde imalatımız vardır. Market Atlet poşetleri, Hışır poşet ve rulo poşetlerde üretim yapıyoruz. Atlet poşetler farklı micron ölçülerde alçak veya yüksek yoğunluklu üretilmektedir. Ufak boy, orta boy, büyük ve battal boylarda imalatımız vardır.

Poşet için acil teslimat gerekiyorsa sizin için en kısa sürede teslimat yapabiliriz. Taha Ambalaj Marmara bölgesi başta olmak üzere ülkemizde her noktaya poşet göndermektedir. Siparişinizi hemen oluşturun aynı gün poşet imalatına başlayalım. Marketiniz için Logo baskılı poşetlerde en düşük kilogram fiyatı için bizden teklif isteyiniz.

Market poşeti ürün kategorisi içinde daha önce müşterilerimize yapmış ve teslim etmiş olduğumuz poşetleri inceleyiniz. Sizin yaptırmak istediğiniz poşet modeline uygun bir görsel bulursanız poşet altındaki teklif al butonundan etkileşim sağlayınız.

Kocaeli bölgesinden bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir