denizli baskılı poşet

Denizli Baskılı Poşet

Denizli baskılı poşet için her tür işletmeye özel çözümler sağlıyoru. 10-14 gün aralığında sürede poşetlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Az adetli alımlar yerine toptan baskılı poşet yaptırın daha düşük kilo fiyatları ürünlere sahip olun.

İşletmeniz, mağazanız veya firmanızda yoğun poşet kullanımınız varsa toptan poşet imalatı yaptırmanız ekonomik açıdan en doğru tercih olacaktır. Firmamız Taha Ambalaj baskılı poşet için 25 kilo ve üzeri alımlarda seri imalat yapmakta ve en uygun poşet fiyatlarını sizlere sağlamaktadır.

Denizli Baskılı Plastik Poşet

Poşet imalatı yaptığımız ürünlerden bazıları şunlardır :

  • Baskılı market poşeti
  • Baskılı mağaza poşeti
  • Baskılı Kargo poşeti
  • Baskılı Takviyeli poşet
  • Baskılı El Geçmeli Poşet
  • Baskılı Atlet poşet
  • Baskılı Hışır poşet
  • Baskılı Saplı Poşet

Baskılı plastik poşet ve naylon poşet ürünlerinin her çeşidi için imalatımız bulunmaktadır. Standart klasik ürünleri firmamızda bulabileceğiniz gibi özel tasarım poşet ve boylarda üretimde yapabilmekteyiz.

Baskılı Poşet Fiyatları

Plastik ve naylon poşetlerde fiyatlar ürün niteliğine ve alım kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en net fiyatları söyleyebilmemiz için hangi tür poşet yaptırmak istediğiniz, ebatlarının ne olacağı, poşet üzerindeki tasarımın detayları ve diğer bilgiler gereklidir. Toptan seri üretim yapabilen firmamız en az 25 kiloda imalata ürünleri sokabilmekte olup bu sayede sizlere daha düşük birim kilo fiyatlarını sunabilmektedir.

Denizli Poşet Fabrikası

Denizli baskılı poşet firması olarak bir çok farklı çeşit ve en uygun baskılı poşet fiyatları ile sizlerleyiz. Dijital kalitede ve renk canlılığında en iyi makinelerle baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kargo ile kısa sürede adresinizde.

Bir çok esnafın, mağazanın reklam mecrası niteliğinde olan baskılı poşetler hem ekonomik olması hemde ticari açıdan fayda getirmesinden ötürü tercih sebebidir. Firmamız istediğiniz görseli poşetlerin üzerine basabilmektedir. Dilerseniz tasarımı siz gönderirsiniz dilersiniz ekibimiz sizin için poşet üzerine en kaliteli görsel çalışmasını yapabilmektedir. Denizli baskılı poşet ihtiyaçlarınızın yanı sıra, denizli mağaza poşeti taleplerinizi ve denizli market poşeti ihtiyaçlarınıza karşılamaktayız.

Denizli Baskılı Poşet Sipariş Numarası

Denizli’den bizlere ulaşmak ve baskılı poşet siparişlerinizi vermek için hemen bize 0 536 860 09 72 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Market poşeti Acıpayam, Market poşeti Baklan, Mağaza poşeti Çal ve diğer tüm ilçe ve semtlerden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir