bolu baskılı poşet

Bolu Baskılı Poşet

Bolu baskılı poşet yaptırmak isteyen müşterilerimize adrese teslim en uygun fiyatlarla imalat kolaylığı sağlıyoruz. Market işletmeleri, mağazalar, kozmetik sektörleri, pastane ve cafeler ve diğer tüm sektörler için baskılı poşet imalatı yapıyoruz.

25 kilo ve üzerindeki toptan baskılı poşet alımlarınızda en uygun kilo fiyatları ile çalışıyoruz. El geçmeli poşetler, atlet poşet türleri, hışır poşetler, takviyeli poşet grupları dahil her tür çeşitlerde baskı yapabiliyoruz. 20 seneyi bulan tecrübemizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bolu Poşet Fabrikası

Baskılı ve baskısızı poşet kullanımı ülkemizde olabildiğince fazladır. Bolu baskılı poşet firması olarak tüm esnafımıza ve mağazalarımıza ürün tedariği sağlamaktayız. Bolu’da bir çok firmanın kullandığı baskılı poşetlerimiz yüksek kalitede işçilikli ve en uygun poşet fiyatları avantajlarıyla satılmaktadır.

Bolu Baskılı poşet üzerine her bölgede bir poşet fabrikası bulmanız mümkün degildir. Şirket olarak bize ait fabrikamızda üretilen ve baskısı dijital poşet baskı makinelerinde yapılan ürünler aracıya uğramadan direk adresinize uygun fiyatları ile ulaşmış olur. Bolu mağaza poşet, Bolu market poşeti ve Bolu bez çanta ihtiyaçlarınıza karşılayan firmamız kargo ile poşetleri bir kaç gün içerisinde göndermektedir.

Bolu Baskılı Poşet Fiyatları

Poşet yaptırırken olduğunda yüksek kiloda imalat yaptırmak fiyatların düşük olmasını sağlamaktadır. Kilo ne kadar azalırsa fiyatlar da aksine o kadar yükselmektedir. Baskı makinelerimizde minimum çalışma 25 kiloda olmaktadır. Yıllık poşet tüketiminiz eğer yüksekse sizlerde imalatçısından poşet yaptırmalısınız.

Birinci sınıf hammadde kullanarak yaptığımız poşetleri ülkemizdeki bir çok marka, firma ve işletme senelerdir kullanmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma uygun poşetlerimiz kolay yıpranmaz ve kopmaz. Güneş ışınlarında baskısı kolay kolay solmaz. Yağmura ve suya karşı da dayanımı yüksektir.

Bolu Baskılı Poşet İletişim

Boludan sipariş geçmek için hemen bu numarayı arayabilirsiniz. 0 536 860 09 72 hattımızdan bizleri arayarak güncel poşet fiyatları ve sipariş detayları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Sizlere özel tasarım klişe tasarımını bünyemizde yapmakta ve mail ile onay almaktayız. Ortalama 25 kilo poşet imalat süremiz 10-14 gün aralığındadır.

Bolu baskılı poşet yaptırmak için bir çok firma gibi sizlerde sektörün önde gelen firması Taha Ambalaj ile çalışın avantajlı çıkın. 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir