baskılı mağaza poşeti

Baskılı Mağaza Poşeti

Mağazalarda çok çeşit poşet kullanımı bulunur. Bez ürünler, plastik ve naylon torbalar içinde briden fazla türde çeşitte üretim yapılır. Baskılı poşet mağazacılığın yıllardır tercih ettiği ambalaj yöntemidir. Ürünlerin müşteriye teslimatı sırasında poşet üzerinde mağazanıza ait logo, adres ve duyurular eklenebilir.

Mağazalar için baskılı poşet ve ambalaj son derece önemli ve gereklidir. Taha Ambalaj Baskılı mağaza poşeti imalatını istediğiniz özelliklerde, ebat ve renk alternatiflerinde yapabilmektedir. Poşet üstüne logo baskısı, görsel ürün baskısı, firma adres ve iletişim bilgileri baskısını yapabilmekteyiz. Tek taraflı baskı isteğe göre yapılabildiği gibi iki yönlü baskıda firmamıza yapılmaktadır.

  • Giyim Tekstil Mağazaları
  • Ayakkabı Mağazaları
  • Kırtasiyeler
  • Kozmetik Mağazaları
  • Takı Bujiteri Mağazaları
  • Hediyelik Eşya Mağazaları
  • Elektronik Mağazaları

Baskılı Mağaza El Geçmeli Poşet

El geçmeli poşet türleri mağazacılık sektöründe en çok tüketilen baskılı poşet ürünlerinin başında gelmektedir. Poşetin ekonomik olması, baskıya en uygun poşetlerden biri olması ve ayrıca dayanıklılık yönünden bir çok poşet çeşitinden önde olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Baskılı mağaza poşeti için el geçmeli poşet modellerde küçük boy, orta boy ve büyük boylarda imalatımız bulunmaktadır.

Baskılı Takviyeli Mağaza Poşeti

Mağaza poşeti için takviyeli poşet türleri en eski poşet ürünlerinden biri olup yıllardır ambalaj seçimlerinde en önlerde olmuştur. Günümüzde mağaza poşetleri çeşitleri arasında arasında popülerliğini korumaktadır. Giyim mağazaları, kırtasiyeler, ayakkabı mağazacılığı, hediyelik eşya mağazalarında takviyeli poşetler yoğun olarak kullanılmaktadır. Poşetin üzerine isterseniz resimsiz klişe yapılabileceği gibi dilerseniz firma ünvan ve iletişim bilgileride eklenebilmektedir.

Baskılı Mağaza Poşeti İmalatı

Taha Ambalaj bir çok poşet grubunda imalat ve üretim yapmaktadır. Kendi poşet fabrikamızda istediğiniz adette imalatı en uygun toptan fiyatlarla yapıyoruz. Yüksek hammadde kalitesi, kaliteli işçilik, adrese teslimat ve uygun fiyatlarımız ile poşet üreticileri arasında yıllardır zirvede yer almaktayız. Poşet alımı yaparken çok daha uygun fiyatlardan alım için mutlaka imalattan toptan alım yapınız. Baskılı mağaza poşeti için minimum 10kg dan başlayan özel çözümlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana, Kayseri, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Tüm Türkiye illerine mağaza poşeti gönderimimiz bulunmaktadır. Her sektör için farklı özel poşet ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Baskılı Mağaza Poşeti Fiyatları

Poşet yaptırmayı düşünüyorsanız fiyatlar için mutlaka üreticiler ile birebir görüşmeli, isteğinizi detaylıca anlatmalı ve mutabakata varmalısınız. Bu nedenle baskılı mağaza poşeti fiyatları sitemiz içinde duyurusu yapılmamıştır. Lütfen istediğiniz poşetin ölçüleri, baskı özellikleri, kaç kilogram yaptırmak istediğiniz, teslim edilecek adres bilgileri dahil tüm detayları Taha Ambalaj firma uzmanımızla görüşünüz. Sizlere en kısa sürede poşet fiyat teklifimiz iletilecektir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir