baskılı atlet poşet

Baskılı Atlet Poşet

Farklı boylarda marketler, fırınlar, pastane ve manavların kullandığı poşetlerdir. Adını atlet görünümü nedeni ile almıştır. Sık tüketimi nedeni ile toptan üretimi yapılabilir poşet ürünleridir. Üzerine baskı yapılabildiği gibi baskısız kullanımıda yaygın olan poşetler olarak öne çıkar.

Şirketinize, işinize özel baskılı atlet poşet imalatını yapabilmekteyiz. Marketler, Mağazalar, Paket servis dükkanları ve her sektör için baskılı poşet imalatımız vardır. Mini boy, Küçük, Orta, Büyük ve Ekstra büyük boylarda atlet poşet üretebilmekteyiz. Poşet hammadde kalitesi oldukça yüksek olup fire kaybıda minimumdadır. Kolay kopmaz ve yırtılmaz ve rengi solmayan poşetlerdir.

Toptan Baskılı Atlet Poşet

1000 adet veya 10KG altındaki poşet alımlarında kilo fiyatı çok daha yüksek olmaktadır. İster poşeti bizden alın yada başka firmalardan alın az adetli alımlarda maliyet hem üreticiye fazla olur hemde alıcıya fazla olur. Bu nedenle baskılı atlet poşet alırken kesinlikle ihtiyacınız uzun süreli belirlenip toptan olarak poşet yaptırmanız önerilmektedir.

Firma uzmanlarımıza hemen şimdi ulaşabilir ve anında poşet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Burda, Antayla başta olmak üzere Ülkemizde her ile ve ilçeye yaptığımız poşetlerin gönderimini sağlıyoruz. En kısa sürede imalatını tamamlıyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Baskılı Atlet Poşet İmalatı

Piyasada hazır hemen satın al atlet poşetleri bulabileceğiniz gibi kendiniz için firmamıza özel tasarımlarda baskılı üretimde yaptırabilirsiniz. Taha ambalaj firmamız ülkemizdeki her bölgeden işletmeye özel imalat yapabilmektedir. Küçük, orta ve büyük boylarda ve istenilen kalitede imalat sunabilmektedir. Siparişleriniz alındıktan sonra özel klişe tasarımı yapılır ve onayınıza sunulur. Onay süreci sonrasında en hızlı şekilde imalat aşamasına geçilir. Ortalama ürünlerin hazırlanması her ne kadar kiloya göre belli olsa da ortalam 14 gün içinde adresinize kargo ile teslimat yapılır.

Yüksek Poşet Baskı Kalitesi

Müşterilerimize sunduğumuz tüm poşet ürünleri gibi baskılı atlet poşet ürünleri içinde yüksek baskı kalitesinde imalat sağlıyoruz. Poşet üzerindeki baskı kolay kolay çıkmaz, akmaz ve rengi solmaz. Dayanım süresi oldukça fazladır. Teslimatlarda minimum fire kaybı ile çalışıyoruz. Firmamızın ismini, logosunu, adresini veya özel duyuru ve sloganızı baskılı atlet poşet üzerine işleyebilmekteyiz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir