baskılı atlet poşet

Baskılı Atlet Poşet

Şirketinize, işinize özel baskılı atlet poşet imalatını yapabilmekteyiz. Marketler, Mağazalar, Paket servis dükkanları ve her sektör için baskılı poşet imalatımız vardır. Mini boy, Küçük, Orta, Büyük ve Ekstra büyük boylarda atlet poşet üretebilmekteyiz. Poşet hammadde kalitesi oldukça yüksek olup fire kaybıda minimumdadır. Kolay kopmaz ve yırtılmaz ve rengi solmayan poşetlerdir.

Toptan Baskılı Atlet Poşet

1000 adet veya 10KG altındaki poşet alımlarında kilo fiyatı çok daha yüksek olmaktadır. İster poşeti bizden alın yada başka firmalardan alın az adetli alımlarda maliyet hem üreticiye fazla olur hemde alıcıya fazla olur. Bu nedenle baskılı atlet poşet alırken kesinlikle ihtiyacınız uzun süreli belirlenip toptan olarak poşet yaptırmanız önerilmektedir.

Firma uzmanlarımıza hemen şimdi ulaşabilir ve anında poşet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Burda, Antayla başta olmak üzere Ülkemizde her ile ve ilçeye yaptığımız poşetlerin gönderimini sağlıyoruz. En kısa sürede imalatını tamamlıyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir