tekirdağ poşet imalatı

Tekirdağ Poşet İmalatı

Her işlemenin ihtiyacı olan poşet ürünlerinde Tekirdağ poşet imalatı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Baskılı poşet yaptırmak istiyor ve üretici, imalatçı firma arıyorsanız Taha ambalaj sizlere en uygun fiyatlarla üretimden hizmet sunmaktadır.  Toptan istediğiniz kalite ve ebatlarda 10 kilogramdan başlamak üzere poşet siparişi verebilirsiniz. Firmamıza özel üretim poşetler ortalama 10-12 içinde adresinize teslim gönderilmektedir.

Tekirdağ Baskılı Poşet İmalatı

Tekirdağ baskılı poşet taleplerini ve siparişlerini uzun yılladır almakta ve eksiksiz zamanında teslimat yapmaktayız. Ufak işletme ve kurumsal firma ve mağazalar için poşet üretmekteyiz.  Baskılı poşet kullanımı yapmayan neredeyse ticari işletme kalmamıştır. Tekirdağ poşet imalatı çözümlerimizden sizlerde faydalanabilir ve kişiye ve firma özel poşet imalatımızdan yararlanabilirsiniz. Baskısız tek tip poşet yerine logolu ve görsel kalitesi yüksek poşetleri tercih edin.

Tekirdağ Market Poşeti

Tekirdağ ilimizde çok sayıda market ve baklaliye bulunmaktadır. Firmamız Market poşeti siparişlerinizide zamanında en iyi kaliteli üretimle sağlamaktadır. Market ve bakkallar için atlet poşet, hışır poşet modellerinde mini boy, küçük boy, orta boy, büyük ve battal boylarda imalat yapıyoruz. Atlet poşetler en çok istenilen poşetlerdir. Bunun yanı sıra hışır poşet ve rulo poşet imalatıda yapmaktayız. Marketinizin logosunu, iletişim bilgilerini, duyuru ve ilanlarınızı dilerseniz poşet üzerine işleyebilmekteyiz.

Tek yön baskı yada çift yönlü baskı yapabilmekteyiz. Tekirdağ poşet imalatı tüm poşet gruplarında olduğu gibi market poşetleri içinde firmamız en uygun toptan poşet fiyatları olanaklarını sizlere sağlamaktadır. Minimum market poşeti imalat miktarımız 100 kilo ve üzeridir.

 

Tekirdağ Mağaza Poşeti

Tekirdağ mağaza poşeti için yumuşak saplı, el geçmeli, takviyeli poşetler ve bez çanta modellerimizde imalat yapmaktayız. En sık kullanılan yumuşak saplı ve takviyeli poşetler olup tüm ürünlerde olduğu gibi tüm ebat ve boylarda imalat ve üretim yapıyoruz. Mağazalarda sürekli poşet ihtiyacı bulunan alanlardan biri olup en ideal çözüm toptan alım yapmaktır. Taha ambalaj genelde toptan alımlarda üretim yapmakta olup minimum 10kg ve üzeri siparişlerde imalata geçmektedir. Mağaza poşetleri içinde en az 100 kilo ve üzerinde sipariş verilmesi gerekmektedir.

Tekirdağ poşet imalatı taleplerinizi bizlere haftanın her günü telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Hemen istek ve taleplerinizi ekibimize iletiniz. Sizler için aynı gün klişe tasarım ve uygulama hazırlanacak olup tarafınıza en uygun fiyat teklifi iletilecektir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir