poşet imalatı yapan firmalar

Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Poşet imalatı son derece önemli ve olması gereken hatta ciddi yatırımlar ve teşvikler isteyen bir alandır. Poşet İmalatı Yapan Firmalar sayısı ülkemizde hala istenilen seviyede olamamakla beraber genelde merkez illerde Poşet Fabrikaları bulunmakta ufak şehirlerdeki esnaflarda çözümlerini buralardan sağlamaktadır. Yatırımın maliyetinin yüksek olması nedeni ile bu girişim düşük seviyede kalmaktadır. Taha Ambalaj ise Poşet İmalatı Yapan Firmalar arasında uzun yıllardır sizlere bu açığı kapatmakta ve her bölgeye hizmet vermektedir.

Baskılı poşet imalatı yapan firmalar arasında 2021 yılında en çok talep alan ve ülke çapında müşteri portföyüne sahip ender poşet üreticilerinden biriyiz. Poşetleri istenilen ebatlarda ve kiloda en iyi çözünürlük kalitesinde baskısını yapıyor ve kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

poşet imalatı yapanlar

Poşet İmalatı Yapanlar

Bazı illerde ve bölgelerde ciddi yatırım yapılmış poşet imalatı yapan yerler bulunsa da bir çok ilimizde ise merdiven altı diye tabir edilen basit ve ufak dükkanlar bulunmaktadır. Taha Ambalaj ise Poşet İmalatı Yapan Firmalar arasında uzun yılladır kalitesi ve nitelikli hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Firma üretim merkezimiz İstanbul olup genel olarak her bölgeye ürün gönderimimiz bulunmaktadır. Bizlere uzak olan müşterilerimize dahi kolayca imalat desteği sunabilmekteyiz.

Poşet İmalat Firmaları

Her sektör için imalatı hayati bir önemdedir ve işletmelere en avantajlı çözümleri buralar sunar. Poşet İmalatı Yapan Firmalar üzerinden poşet alımı yaptığınızda en düşük fiyatlara alım yaparsınız. Arada herhangi bir aracı şirket veya şahıs bulunmaz. Ayrıca istediğiniz özellikteki poşet buralardan kolayca yaptırabilirsiniz. Bu tür firmalar genelde Fabrika düzeyindedir. Baskılı Poşet için imalattan alım kesinlikle yapılmalı ve az adetli alımlara çok para ödemek yerine buralar tercih edilmelidir. Aşağıda listelemiş olduğumuz tüm ambalaj poşet modellerinde imalatımız bulunmaktadır.

 • Market poşetleri imalatı
 • Mağaza poşetleri imalatı
 • El Geçmeli Poşetler imalatı
 • Dijital Baskılı Poşetler imalatı
 • Plastik Poşet ürünleri imalatı
 • Bez Çantalar imalatı

Mağaza Poşeti İmalatı Yapan Firmalar

Bir çok farklı çeşitleri bulunan mağaza poşetleri için yıllardır imalat yapmaktayız. Poşet ve ambalaj ürünlerine en uygun fiyatlarla sizde üreticisinden poşetlerinizi alın.

Market Poşeti İmalatı Yapan Firmalar

Market poşetleri için ufak boy, büyük boy ve orta boy standart üretimimiz bulunduğu gibi kişiye ve projenize özel imalat çözümleride sunuyoruz. 

baskılı poşet imalatı yapan firmalar

Baskılı Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Baskısız poşet imalatımız bulunsa da firma olarak en çok baskılı poşetler için talep almaktayız. Her çeşit poşetin baskısını yüksek kalitede yapıyoruz. Renk çözünürlüğü makine kalitemiz sayesinde mümkün olabilen en yüksek oranda işlenmektedir. Her poşet ve ambalaj satıcısı imalat yapmaz. Toptan alım planınız varsa ve uygun poşet fiyatları düşünüyorsanız poşet imalatı yapan firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

istanbul poşet imalatı yapan firmalar

İstanbul Poşet İmalatı Yapan Firmalar

Poşet imalatında İstanbul en avantajlı bölgedir. Poşet fiyatlarında rekabet konusunda önde olduğu gibi ürün kaliteleri bakımında da diğer illere göre daha iyi çözümler sunar. Mesafelerin kısaldığı günümüzde firmamız uzak bir bölgede olsanız da poşet siparişini kolayca verebilir ve adresinize teslimatı kolayca alabilirsiniz. Poşet imalatı yapan firmalar arayışınızda sizlere en iyi müşteri memnuniyeti oranları ile hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.


1 Yorum

 • Telat Türkmen

  Kolay gelsin 15yıldır baskılı poşet pazarlama yapıyorum tecrübeliyım iş aradığım için firmalara meil atıyorum Karadeniz bölgesinde yasıyorum satış olarak ortalama 700 1mılyon arası satış yapabiliyorum 05385989625

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir