edirne baskılı poşet

Edirne Baskılı Poşet

Edirne Baskılı poşet tercihlerinizde en kaliteli ürün çeşitleri ve uygun poşet fiyatları taha ambalaj lider firmadır. Tüm baskılı ve baskısız poşet siparişlerinizde size hızlı ve kaliteli çözümler sunar.

Marketlerde, mağazalarda ve tüm işyerlerinde kullanılan baskılı poşetler için bizleri rahatlıkla arayabilirisiniz. Türkiye’nin her ilinde müşterisi bulunan Taha ambalaj kendi tesislerinde üretimini sağladığı poşetleri Edirne’de tüm işyerlerine ulaştırmaktadır.

Baskılı poşet merkezi Taha Ambalaj kaliteli baskı, uygun fiyat ve yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Edirne Baskılı Poşet Fabrikası

Kurumsal nitelikte hizmet verebilecek poşet fabrikaları her bölgede bulunmamaktadır. Taha Ambalaj kendi merkezinden Türkiye’nin her yerine plastik poşet, kargo poşeti, naylon poşet çeşitlerinde teslimat yapmaktadır. Bulunduğunuz yerden bizlere ulaşarak hemen kolayca sipariş verebilirsiniz. Ürünlerinizin teslimatı adresinize olacak ve ortalama imalat süremiz de 10-14 gün aralığındadır.

Poşet fabrikamızda minimum üretim 25 kilo ve üzerdir. Sizlerinde yıllık baskılı poşet kullanımız bu oranlarda ise bizlere ulaşarak toptan baskılı poşet yaptırabilirsiniz.

Edirne Baskılı Poşet Fiyatları

En yüksek kapasite ile poşet imalatı yapan firmalar arasında yer almaktayız. Bu nedenle adetli ve az kilodaki satış yapan yerlere göre çok daha uygun kilo fiyatları ile çalışabilmekteyiz. Firma alt yapımızda bulunan son teknoloji gelişmiş baskılı poşet makinelerimizde en hızlı poşet imalatını yapmaktayız.

Poşet fiyatları belirlenirken kilogramın ne olacağı, hangi poşet türünde imalat yapılacağı, poşet klişe çalışması ve baskı detayları önem arzetmektedir. Lütfen bizlerle şimdi irtibata geçin ve uzmanımıza hangi poşeti yaptırmak istediğinizi detaylıca bildiriniz. Sizlere gün için en uygun baskılı poşet fiyat teklifimiz iletilecektir.

Edirne Baskılı Poşet Sipariş

Kaç kilo siparişiniz olursa olsun adrese kargo ile teslimat yapılmaktadır. Edirne tüm ilçe ve bölgelerine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Haftanın her günü çağrı merkezimiz açık ve sipariş verebilirsiniz. Edirne baskılı poşet için her ilçe ve semte poşet göndermekteyiz. Ufak işletme, kobiler ve büyük markaların tümü ile çalışmaktayız. Hemen Poşet Siparişi için 0 536 860 09 72


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir