bursa baskılı poşet

Bursa Baskılı Poşet

Market poşeti, mağaza poşeti, tekstil poşet, kargo poşeti dahil imalat yapıyoruz. Bursa baskılı poşet ihtiyaçlarınızda üretici firma avantajı ile poşet yaptırın. Minimum 25 kilogram ve üzerinden seri üretim yapmakta ve ortalama 10-14 aralığında poşetleri adresinize teslim etmekteyiz.

Baskılı poşetlerin yoğun olarak tüketildiği büyük illerimizden biri olan Bursa’da faaliyetteyiz. Bursa baskılı poşet ihtiyaçlarınızda birbirinden farklı tasarım örnekleri, kaliteli malzeme ve işçilik hemde en uygun fiyatlarla.

Bursa baskılı poşet siparişlerinizde en hızlı olan firmalardan biridir Taha Ambalaj. Kendi tesilerinde üretilen poşetler üstün teknik makineler sayesinde kısa sürede hazırdır. Baskılı poşetin Türkiye’deki merkezi konumundaki firmamızdan dilediğiniz zaman baskılı poşet siparişinde bulunabilirsiniz. Bursa için mağaza poşeti, market poşet, takviyeli poşet, el geçmeli poşet, bez çanta modellerimizde mevcuttur. Sitemizde referanslar kısmında tüm modelleri ve baskı çeşitliliğini görebilirsiniz.

Bursa Baskılı Poşet Tasarımı

İlk defa baskılı poşet yaptıracak müşterilerimiz için özel poşet tasarımı yapmaktayız. Deneyimli poşet tasarım ekibimiz birden fala özgün klişe çalışması yapacak olup mail ile onayınıza gönderilecektir.

Baskılı poşet renk kartelamız oldukça geniş olup istediğiniz renklerde poşet imalatı yapıyoruz. İki renk gibi kısıtlamamız olmadan özgürce renk seçimi yaptırmaktayız. Poşet imalatı için kullandığımız makinelerimiz son derece gelişmiş üstün özellikli baskı makineleridir.

Bursa Baskılı Poşet Fiyatları

Yaptıracağınız poşet türü ve özelliklerini öğrendikten sonra hemen fiyat teklifimizi tarafınıza iletiyoruz. Az adetli alımlar ve 10kg civarı çalışmamız bulunmamaktadır. Poşet fabrikamızda 25 kg ve üzerinden baskılı poşet yapmaktayız. Poşet alım kilo miktarınız arttıkça birim kilo fiyatları daha ucuzlamaktadır. Bu nedenle poşet yaptırmayı düşününen müşterilerimiz yıllık poşet ihtiyaçlarını belirleyip toptan alım yapmaları önerilmektedir.

Bursa Baskılı Poşet Sipariş

Firmamız Ülkemizdeki her bölgeye ve her şehire sipariş gönderimi yapmaktadır. Teslim edilecek siparişleriniz adrese teslim olup ortalama teslimat süremiz 10-14 civarındadır. İmalat öncesinde poşetin son halinin onayı sizden alınmaktadır. Ufak boy, orta boy, büyük ve özel tüm boylarda imalatımız vardır. İletişim numaralarımızdan ve WhatsApp üzerinden bizlerle her saat iletişim kurabilirsiniz.

Bursa ilinden hemen şimdi baskılı poşet siparişi vermek için bize ulaşın 0 536 860 09 72


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir